Kuldkõrvarõngad

Kuldkõrvarõngad on üks populaarsemaid aksessuaare ning kõrvarõngaid üldiselt on kantud juba aastatuhandeid. Kuldkõrvarõngad, või kuldehted ning nende sära, aitab välja tuua erinevaid värve ning teeb pea iga kostüümi või inimese silmapaistvaks.

Kuld kui materjal on tuntud oma ilusa sära poolest ning üldse, ümbritseb kulda juba aegade algusest selle müstiline olemus ning mõned räägivad, et sellel on isegi ravivaid omadusi. Kuldkõrvarõngaid kandsid ka näiteks piraadid.
Kuldkõrvarõngaste soetamine võib olla samuti finantsiliselt tark otsus (tegu pole finantsnõuandega), kuna viimastel aastatel on kulla hind märgatavalt tõusnud. Valides kuldkõrvarõngad kingiks kallimale, ei saa te sellega eriti alt minna. Enamus naisi hindavad kuldehteid ning kinkides kulda, saate avaldada armastust ning näidata kui väärtuslik teie armsam teie jaoks on.
Kui teid huvitab teema kuldkõrvarõngad, võite nende kohta täpsemalt lugeda kodulehelt kuldkõrvarõngad.ee, kus on pikemalt kirjutatud teemal kuldkõrvarõngad.

Milliseid kuldkõrvarõngaid tehakse?

Nagu teisigi kuldehteid, valmistatakse kuldkõrvarõngaid nii valgest, kollasest kui ka punasest kullast. Erinevate värvide saamine toimub kulla sulatamisest koos teiste väärismetallidega. Kuigi, enamus inimesi teab kollast kulda, siis väga levinud on ka valge kuld. Idablokis, või nö Venemaal ning endistes Nõukogude riikides on väga levinud ka punane kuld, mida kutsutakse ka Vene kullaks.
Lisaks erinevatele kulla sulamitele, kasutatakse kuldkõrvarõngaste valmistamisel ka erinevaid vääriskive, nagu teemante, safiire, smaragde ning muid metalle või kive. Erinevad kulla sulamid toovad väga hästi välja kõrvarõngastel olevad vääriskivid.

Kuidas valida kuldkõrvarõngaid?

Kui otsite kuldkõrvarõngaid kingituseks, peaksite lähtuma erinevatest faktoritest nagu teie eelarve ning ehk saate aimu ka, vaadates väljavalitu tavaliselt kasutatavate kõrvarõngaste stiili. Kuldkõrvarõngaste hinna määrab enamasti kulla proovi puhtus ning see, kas- ja kui palju on kasutatud erinevaid vääriskive või metalle. Samuti, kas tegu on käsitööna valmistatud kõrvarõngastega mõne kunstniku poolt, või tegu mõne maailmatuntud brändiga.

Valige hea disain

Kuldkõrvarõngad, nagu paljud muud tüüpi ehted, on saadaval peadpööritava kujunduse ja stiiliga. Isegi kui sündmus, millel osalete, mõjutab sageli teie kõrvarõngaste disaini, ei tohiks te karta venitada ja katsetada erinevaid stiile. Tutvuge paljude moevalikutega, kuni leiate need, mis täiendavad teie isiklikku maitset ja stiilitunnetust.

Kõrvarõngad on mitmekülgne aksessuaar, mis aitab teil saavutada mitmesuguseid välimusi, sealhulgas professionaalsemaid, keerukamaid, koomilisemaid või jumalikumaid. Enne disainivaliku tegemist kaaluge oma eesmärke.

Võtke oma soengut arvesse

Kuldkõrvarõngaid valides peaksite arvestama oma juustega. Kas sul on lokkis juuksed? Sel juhul peaksite kaaluma kuldkõrvarõngaste tüübi valimist, mille kõverus jäljendab teie juuste liikumist. Kui teil on pikad juuksed, võite valida julgemad stiilid, mis paistavad silma loksuvate salkude taustal, kuid valige stiilid, mis ei takerdu teie juustesse.

Võtke arvesse ka juuste värvi. Kollane kuld on vapustav värv, mida kanda kontrastina tumedate või punaste juustega, kuid heledate või blondide juustega inimestel võib seda olla raske näha. Valge kuld on kaunis aksessuaar heleblondide või hõbedaste juuste jaoks.

Teie näo kuju

Kõrvarõngaste valimisel on üks olulisemaid tegureid, mida arvestada, on kandja näokuju. Neile, kellel on ovaalne näokuju, näevad head välja mis tahes tüüpi kuldkõrvarõngad. Kui teil on ümar nägu, valige pikad salendava efektiga kuldkõrvarõngad, sest see aitab teie näojooni tasakaalustada. Pirnikujulised kõrvarõngad aitavad väga hästi tasakaalustada nägu, mis on kolmnurkse kujuga ja ülevalt laiem kui alt. Need lõiked sobivad ka inimestele, kellel on südamekujuline nägu, mis on kõige laiem otsmiku ülaosas ja kitseneb kuni lõuani.

Kobarkõrvarõngad ja rõngas- või ümarad kujundid loovad illusiooni, et teie nägu on laiem, mis on eriti kasulik, kui teil on pikk ja kitsas nägu.

Sündmus, mille jaoks kannate kuldkõrvarõngaid

Mõelge sündmustele, millal kavatsete iga kõrvarõngapaari kanda. Kui kavatsete tööl kanda kuldkõrvarõngaid, peaksite otsima kõrvarõngaid, mis on tagasihoidlikud ja sobivad. Heade kõrvarõngaste valikute hulka kuuluvad traditsioonilised kullast valmistatud kujundused. Kui soovite linnaõhtul välja näha äärmiselt glamuurne, kasutage lühtreid, tilkasid või kõrvarõngaste kobaraid, kuna need annavad teie riietusele sära.

Kuldkõrvarõngad on kahtlemata üks parimaid aksessuaare, mis lasevad isikupära läbi paista. Valige paar ebatavalise vormiga kuldkõrvarõngaid, kui teile meeldib püsida moesuundade tipus. 

Võtke oma eelarvet arvesse

Olenevalt tootjast ja disainist võib kullast kõrvarõngapaari hind ulatuda mõnest dollarist mitme tuhandeni. Enamik naisi usub, et kõige parem on investeerida mõõdukalt raha paaridesse, mida nad igapäevaselt kannavad, ja oluliselt rohkem raha investeerida paaridesse, mida hoiavad ametlikumateks puhkudeks. Olenemata sellest, kui palju raha otsustate kulutada kõrvarõngapaarile, on kõige olulisem, et jääksite lõpuks ostetud kõrvarõngastega rahule.